آخرین کنسرت اکسپو 2020 دبی باتیستو

آخرین کنسرت اکسپو 2020 دبی باتیستو

آخرین کنسرت جذاب اکسپو دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

یک کنسرت باورنکردنی دیگر برای 31 مارس اعلام شده است…
دی‌جی هلندی تیستو که به عنوان پدر EDM شناخته می‌شود، در آخرین شب اکسپو 2020 دبی اجرا خواهد کرد.

در روز پنج‌شنبه 31 مارس، دی‌جی افسانه‌ای پس از اجرای اوایل این ماه در کوکاکولا آرنا، استیج یوبیلی اکسپو را از ساعت 11:45 شب به تصرف خود در خواهد آورد و طرفداران را تا ساعات اولیه روز جمعه 1 آوریل سرگرم خواهد کرد.

تیستو از سال 1994 موسیقی کار می‌کند؛ این تهیه کننده دارای گواهی پلاتین، مردی است که پشت آثار موفقی مانند The Business، Jackie Chan و Don’t Be Shy قرار دارد.
اکسپو 2020 دبی این اطلاعیه را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و گفت: “او در آخرین شب اکسپو 2020 دبی در 31 مارس ساعت 23:45 در استیج یوبیلی میکس های الکتریکی خود را به صورت زنده اجرا خواهد کرد”.

این ابر ستاره مستقیماً پس از خواننده آمریکایی کریستینا آگیلرا، روی صحنه خواهد آمد.

اوایل شب در همان استیج، می‌توانید اجرای نورا جونز خواننده روح‌بخش را در ساعت 20:30 و کریستینا آگیلرا، خواننده قدرتمند را در ساعت 10 شب تماشا کنید ، این یک شب حماسی با موسیقی زنده از ابتدا تا انتها خواهد بود!
در نیمه شب هم به آسمان نگاهی بیندازید، چراکه با نور و رنگ‌های یک نمایش آتش بازی تماشایی خواهد شد.

ترکیب مراسم اختتامیه:
8:45: یو یو ما
مکان: میلنیوم آمفی تئاتر دبی

20:30: نورا جونز
مکان: استیج یوبیلی

10 شب: کریستینا آگیلرا
مکان: استیج یوبیلی

11:45 شب: تیستو
مکان: استیج یوبیلی

نیمه شب: آتش بازی

پس از شش ماه از اکسپو 2020 دبی، سرانجام پرده این نمایش عظیم در روز پنجشنبه 31 مارس با یک مراسم اختتامیه تماشایی برای اولین اکسپوی جهانی که در جهان عرب برگزار می‌شود، پایین خواهد آمد.

به بازدیدکنندگان توصیه می‌شود که در این روز زودتر در سایت حضور یابند تا از سرگرمی‌ها و فعالیت‌های سراسر نمایشگاه نهایت استفاده را ببرند.
استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، از جمله خدمات پارکینگ و سواری از ایستگاه متروی جبل علی، در دسترس است و متروی دبی 24 ساعته باز است تا از ورود و خروج ایمن و کارآمد بازدیدکنندگان اطمینان حاصل شود.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت اکسپو به نشانی expo2020dubai.com مراجعه کنید.

اطلاعات کسب و کار

آمار

112 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه