پخش دربی منچستر در اکسپو دبی

پخش دربی منچستر در اکسپو دبی

پخش دربی منچستر، 6 مارس

میانگین دیدگاه

توضیحات

با باقی ماندن تنها یک ماه به پایان اکسپو ۲۰۲۰ دبی، رویدادهای جذاب زیادی در راهند تا از آخرین فرصت‌ها نهایت بهره را ببرید. یکی از جذاب‌ترین‌ها، مخصوص فوتبال‌دوستان خواهد بود. در اکسپو شانس این را خواهید داشت که در روز ۶ مارس در فستیوال گاردن دربی منچستر را به صورت زنده از صفحه تماشا کنید.

طرفداران منچستر سیتی عصری کامل و پر از سرگرمی خواهند داشت. از همه مهم‌تر، ستاره‌ی فوتبال نایجل دی یانگ هم می‌آید تا با طرفداران یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ زنده داشته باشد. او از بازیکنان مطرح سابق تاریخ منچستر سیتی می‌باشد و ۱۳۷ بار در باشگاه حضور داشته است.

مسکات رسمی منچستر سیتی مون‌بیم نیز به طرفداران می‌پیوندد تا هیجان تماشای بازی افزایش یابد. طرفداران جوان می‌توانند درخواست نقاشی روی صورت کنند، شانس برنده شدن جوایز انحصاری داشته باشند و اجرای زنده‌ی بهترین فری‌استایلر فوتبالی خاورمیانه عمار فریز را تماشا کنند.

مسابقه از ساعت ۸:۳۰ شب آغاز می‌شود و طرفداران می‌توانند برای تشویق تیم محبوب خود به صورت رایگان در این رویداد اکسپو شرکت کنند. غرفه‌های غذا و نوشیدنی نیز در محل حاضر خواهند بود.

طرفداران باید برای ورود به سایت اکسپو ۲۰۲۰ دبی بلیط خریداری کنند و گواهی واکسیناسیون یا نتیجه‌ی منفی تست پی سی آر که ظرف ۷۲ ساعت گذشته انجام شده باشد ارائه دهند.