جشنواره فیلم و کامیک در ابوظبی

جشنواره فیلم و کامیک در ابوظبی

نمایشگاه فیلم و کمیک خاورمیانه

میانگین دیدگاه

توضیحات

طرفداران بهتر است خود را آماده کنند !
جشنواره فیلم و کامیکان خاورمیانه در مارس 2022 به ابوظبی می‌آید و بلیت‌ها از هم‌اکنون موجود است.
‏MEFCC 2022 نیز تاریخ خود را تغییر داده است تا مطابق با تعطیلات آخر هفته و هفته‌کاری جدید امارات باشد. در حال حاضر، رویداد MEFCC از جمعه 4 مارس تا یکشنبه 6 مارس 2022 در مرکز نمایشگاه ملی ابوظبی برگزار می شود، که مطابق با تعطیلات آخر هفته شنبه و یکشنبه‌ای و روزهای تعطیل مدارس در سراسر امارات خواهد بود.

بلیت‌های رویداد سه روزه کمیک و کازپلی هم‌اکنون در mefcc.com در دسترس هستند و از 115 درهم برای یک پاس یک روزه شروع می‌شوند.

گذرنامه سه روزه 280 درهم است.

یک بلیط VIP سه روزه 500 درهم است و شامل یک کوپن عکس یا امضای رایگان ، ملاقات و احوالپرسی، ورود سریع به MEFCC، به‌علاوه نوبت سریع در منطقه Meet the Stars و تئاتر MEFCC است.
دارندگان بلیط VIP همچنین یک ساعت دسترسی انحصاری در روز جمعه قبل از باز شدن درها برای همه در ساعت 2 بعد از ظهر خواهند داشت.

قیمت هر بلیط Super VIP نیز 2500 درهم است.

گذرنامه یک روزه خانوادگی با چهار بلیط 410 درهم است که 10 درصد برای خانواده‌ها صرفه‌جویی می‌کند. خانواده‌های علاقه‌مند نیز می توانند بلیط سه روزه خانوادگی را با قیمت 1120 درهم دریافت کنند که شامل 25‌درصد تخفیف است.

ناتالی امانوئل قبلاً به عنوان اولین مهمان مشهور فیلم خاورمیانه و کامیکان 2022 معرفی شده بود. ستاره فیلم های سریع و خشمگین و بازی تاج و تخت در این رویداد حضور خواهد داشت و در یک جلسه دیدار و گفتگو شرکت خواهد کرد. مایکل روکر، جان برنتال و چارلز مارتینت نیز در این مراسم حضور دارند. علاوه بر این، ستاره‌های بین‌المللی بیشتری از سرویس‌های پخش پیشرو، از جمله نتفلیکس، وعده داده اند که در رویداد شرکت کنند. سازمان دهندگان اعلام کرده اند که ترکیب کامل “در ماه های آینده اعلام خواهد شد”.
این کنوانسیون که توسط وزارت فرهنگ و گردشگری ابوظبی (DCT Abu Dhabi) ، حمایت می‌شود، بزرگترین در نوع خود در منطقه است.
طرفداران کامیکان از اوایل سال 2020 فرصتی برای بازی در فضای مجازی نداشته‌اند، بنابراین MEFCC 2022 یک گردهمایی بزرگ و زمانی برای نشان دادن لباس‌هایی است که طراحی کرده‌اند.

زمان و مکان :
جمعه 4 مارس تا یکشنبه 6 مارس 2022 ، مرکز نمایشگاه ملی ابوظبی، الروضه