غوطه‌ور شدن در فضا، نمایشگاه هنر دیجیتال

غوطه‌ور شدن در فضا، نمایشگاه هنر دیجیتال

سفر به فضا در نمایشگاه هنر دیجیتال

میانگین دیدگاه

توضیحات

غوطه‌ور شدن در فضا
تم جدید نمایشگاه هنری دیجیتال در دبی مال

رفتن به فضا و دیدن کیهان یکی از آن تجربیاتی است که تنها تعداد انگشت شماری از انسان‌ها می‌توانند شاهد آن باشند.

اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که شناور شدن بر فراز جهان در این ارتفاعات چگونه خواهد بود، این رویداد در نمایشگاه هنری دیجیتال Infinity des Lumières چیزی است که باید حتما در آن شرکت کنید.

گالری هنر دیجیتال در دبی مال با مرکز فضایی محمد بن راشد (MBRSC) همکاری کرده است تا یک تجربه همه جانبه با نسخه محدود جدید را راه اندازی کند که شما را به دنیای ستاره‌ها می برد.

این نمایش ویژه به اسم Destination Cosmos: The Ultimate Challenge محصولی بدیع و انحصاری است که توسط Culturespaces و CNES (مرکز ملی مطالعات فضایی در فرانسه) برای جشن گرفتن شصتمین سالگرد تاسیس آژانس ایجاد شده است. این فیلم شما را به سفری به کیهان می‌برد که از جنگل‌های بارانی در گویان شروع می‌شود و تا زمانی که خود را در قلب کیهان در میان حلقه‌های زحل و موارد دیگر بیابید ادامه پیدا می‌کند.

اما بهترین قسمت این نمایش چیست؟ شما توسط 3000 تصویر متحرک دیجیتال HD از ستارگان، سیارات، سحابی‌ها و ابرنواخترها احاطه خواهید شد – که همه این‌ها باعث می‌شود احساس کنید در فضا شناور هستید. علاوه بر این، MBRSC تصاویری از ماموریت مریخ امارات و کاوشگر امید را در طول این تجربه منتشر خواهد کرد.

نمایش از 11 فوریه تا 2 آوریل، هر روز از ساعت 18 تا 22 برگزار می‌شود. بلیط‌های این رویداد را می‌توان به صورت آنلاین با قیمت 150 درهم برای هر نفر رزرو کرد.

مدیرکل سالم حمید المری در مورد مشارکت با Infinity des Lumières و CNES، در مرکز فضایی محمد بن راشد معتقد است “این برنامه درک و اشتیاق جامعه را برای اکتشاف و مطالعات فضا افزایش می‌دهد.” از طریق این نمایشگاه دیجیتالی جدید، ساکنان و بازدیدکنندگان به طور یکسان راه جدیدی برای کشف و یادگیری در مورد فضا خواهند داشت که بسیارلذت بخش است.

وائل سوید مدیر اجرایی نمایشگاه هنری دیجیتال Infinity des Lumières اظهار داشت که مشتاقانه منتظر است تا درها را به روی یک تجربه فضایی سورئال باز کند. او همان احساسات سالم المری را از خود بروز داد و اظهار داشت که این یک “تجربه آموزشی الهام‌بخش برای بازدیدکنندگان ما خواهد بود.”

برای اطلاعات بیشتر به سایت infinitylumieres.com مراجعه کنید.

11 فوریه تا 2 آوریل
بلیط ها : 150 درهم