مسابقه دو همگانی تری فاکس در اکسپو 2020 دبی

مسابقه دو همگانی تری فاکس در اکسپو 2020 دبی

تری فاکس، دو همگانی در اکسپو 2020

میانگین دیدگاه

توضیحات

تری فاکس ران’ مشهور این بار در پنجم فوریه، به مناسبت روز جهانی سرطان، در دبی برگزار می‌شود.

نسخه‌ی امسال رویداد تحت حمایت شورای ورزش دبی است و در میان پاویون‌های اکسپو اتفاق می‌افتد. این رویداد آخرین رویداد هفته‌ی سلامت و بهداشت اکسپو ۲۰۲۰ دبی خواهد بود.

تری فاکس ران رویدادی است که با هدف آگاهی‌رسانی و کمک به تحقیقات در حوزه‌ی سرطان صورت می‌گیرد. تری فاکس در اصل نام یک دانشجوی جوان کانادایی بود که یکی از پاهایش را به خاطر سرطان از دست داد. او با هدف امیدبخشی به بیماران سرطانی، به مدت ۱۴۳ روز هر روز ۵٫۳۷۳ کیلومتر، تقریبا به اندازه‌ی ماراتن، دوید تا مبلغی را برای تحقیقات مربوط به سرطان جمع‌آوری کند.

وقتی که او به خاطر بازگشت سرطانش نتوانست به دویدن ادامه دهد، میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا تصمیم گرفتند که با شرکت در رویداد تری فاکس ران رسم او را ادامه دهند.

تری فاکس ران امسال تحت حمایت عالیجناب شیخ احمد بن سعید آل مکتوم، رئیس اداره‌ی پرواز مدنی دبی و رئیس جلسه و مدیرعامل اجرایی ایرلاین امارات و همچنین رئیس جلسه‌ی ستاد عالی اکسپو ۲۰۲۰ دبی برگزار می‌شود. ایشان در سال ۱۹۹۴ حامی نخستین تری فاکس ران دبی بودند.

دویدن در این رویداد حالت مسابقه ندارد و یک تفریح خانوادگی‌ست. مسیر مسابقه ۳ یا ۵ کیلومتر می‌باشد و به روی تمامی سنین با تمامی سطوح مهارت باز است. شرکت‌کنندگان می‌توانند خودشان انتخاب کنند که در مسیر راه بروند یا بدوند.

اطلاعات کسب و کار

آمار

17 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه