فستیوال موزیک 42 ساعته صحرایی در راس الخیمه

فستیوال موزیک 42 ساعته صحرایی در راس الخیمه

42 ساعت هیجان در فستیوال صحرایی راس الخیمه

میانگین دیدگاه

توضیحات

به نظر می رسد که امارات بالاخره در حال بازگشت به حالت عادی است، چیزی که حالا بیشتر از همه چیز به آن نیاز داریم ، یک جشنواره موسیقی حماسی است. اگر شما هم همین احساس را دارید، Oblivion: Chapter 2 را ببینید، یک جشنواره موسیقی 42 ساعته که به صحرای امارات می آید.

این جشنواره موسیقی سه روزه و دو شبه قرار است از 28 تا 30 ژانویه در تپه های شنی در تفرجگاه The Dunes Camping & Safari در راس الخیمه برگزار شود.
دو ست موسیقی و بیش از 20 دی جی بین المللی و محلی در این رویداد حضور خواهد داشت.

بلیط های ورودی عمومی از 370 درهم برای
شنبه یا 500 درهم برای پاس دو روزه شروع می شود. بسته های اقامتی قابل خریداری نیز شامل خانه های درختی، چادر، کلبه و گنبدهای لوکس است.
بلیط‌های ورودی عمومی شامل ورود به رویداد از ساعت 4 بعد از ظهر 28 ژانویه تا 10 صبح در 30 ژانویه، دسترسی به دستشویی، دسترسی به فروشندگان F&B، و سرگرمی های زنده روی صحنه و خارج از صحنه است.

مجریان استیج اول عبارت‌اند از: UMEK، WEHBBA، Pavel Petrov، Rafael Cerato، و Deniz Bull، اجراکنندگان مکمل نیز عبارتند از: Anthony Drone & Frenchie، Eva Voytko، Doomaz، Cattaree، Karim Alkhayat و Kareem Mohamed.

مجریان استیج 2 عبارتند از: BKR، RDJ، Bazzuk، Broski، Cyrill Riyadi، DEA، Offcourse، Julovett، Katalyst، Kiril، Louis Brayle، و Msiyan.

این دومین باری است که جشنواره موسیقی Oblivion به صحرای راس الخیمه می آید.

خرید بلیت از وب‌سایت‌های:

audiocult.net

oblivionrave.com

اطلاعات کسب و کار

آمار

49 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه