کنسرت بلک آید پیز در اکسپو 2020

کنسرت بلک آید پیز در اکسپو 2020

کنسرت بزرگ و زیبای بلک آید پیز

میانگین دیدگاه

توضیحات

پس از یک رویداد بزرگ افتتاحیه با آلیشیا کیز، شب های بی نهایت (Infinity Nights) اکسپو دبی با یک هنرمند نامی دیگر بازگشته است.
این بار فقط بلک آید پیز ( Black Eyed Peas) در 25 ژانویه روی صحنه می‌رود.
این گروه آمریکایی پشت آثار موفقی مانند Where Is The Love؟، Boom Boom Pow، Pump It، Don’t Lie، I Gotta Feeling و بسیاری دیگر ایستاده است. طرفداران می‌توانند از مجموعه‌ای از بهترین آهنگ‌هایشان به‌طور زنده و همچنین موسیقی جدید آلبوم «Transition» لذت ببرند.

اعضای این گروه عبارت‌اند از از will.i.am، apl.de.ap و Taboo و از زمانی که will.i.am صداپیشگی یکی از اولین ویدیوهای کمپین اکسپو 2020 را اجرا کرد، شایعه شده است که در اکسپو اجرا هم خواهند کرد.

اکسپو این نمایش را در راستای موضوع تحرک خود ارائه می‌کند و بیان می‌کند: «این نمایش جدید پرانرژی از سرعت و نبض فناوری و موسیقی الهام گرفته شده است که مرزهای جدیدی را که بشریت را به جلو می‌برد، بررسی کرده و در بر می‌گیرد».

این کنسرت در روز سه‌شنبه ۲۵ ژانویه در میدان الوصل برگزار می‌شود و برای دارندگان بلیط اکسپو ۲۰۲۰ دبی در دسترس است. این رویداد همچنین برای میلیون ها بیننده در سراسر جهان به صورت زنده پخش می‌شود و در صورت از دست دادن نمایش، پس از آن می توانید به صورت آنلاین آن را تماشا کنید.

این اولین باری خواهد بود که بلک آید پیز به صورت علنی در امارات اجرا می کند، اگرچه اعضای این گروه بارها برای اجراهای انفرادی در دبی حضور داشته اند.
گروه بلک آید پیز در ابتدا در سال 1995 تشکیل شد، اما زمانی که سومین آلبوم آنها Elephunk در سال 2003 منتشر شد، آنها به شهرت جهانی دست یافتند. فرگی عضو سابق گروه و یکی از خواننده‌های اصلی گروه بود، اما در سال 2016 از گروه بلک آید پیز جدا شد.

بلیط‌های روزانه نمایشگاه اکسپو 2020 دبی در حال حاضر برای بزرگسالان 18 تا 59 ساله ، 45 درهم قیمت دارند.

بازدیدکنندگان واکسینه نشده باید گواهی تست پی‌سی‌آر منفی را برای آزمایشی که در 72 ساعت گذشته انجام شده است ارائه دهند.

برای تهیه بلیت اکسپو 2020 اینجا کلیک کنید.

اطلاعات کسب و کار

آمار

110 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه