فستیوال هنر القوز در دبی

فستیوال هنر القوز در دبی

فستیوال هنر القوز در ژانویه 2022

میانگین دیدگاه

توضیحات

فستیوال هنر القوز برای نهمین دوره خود در ماه آینده در ژانویه 2022 به دبی باز می گردد.
این جشنواره در 29 و 30 ژانویه 2022 در خیابان السرکال (Alserkal) در القوز برگزار می شود. این دوره با موضوع “رویاهای بیداری” برگزار می شود.
رویای بیداری یک حالت انتقالی هوشیاری بین بیداری و خواب است. امکان ندارد در این جشنواره فرهنگی سرگرم‌کننده چرت بزنید، زیرا چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد.
جامعه خلاق در السرکال والقوز از جمله Courtyard، Times Square، The Smash Room و Akka Project برای جشنواره آخر هفته به هم خواهند پیوست.

فراتر از از این، آکادمی هنرهای نمایشی شارجه، انستیتوت Goethe، NYU ابوظبی، و دانشگاه زاید هم وجود دارد که باید حواستان به آن‌ها باشد.

در این رویداد بازدیدکنندگان می توانند در اجرای موسیقی زنده در The Yard محو شوند و حتی یک فیلم نیمه شبی تماشا کنند.
هنرهای نمایشی سیما نیز با اجرای رقص منصف زبیری در این جشنواره حضور خواهد داشت.

همچنین Good Vibes Market با کامیون‌های غذا و خوراکی‌های فراوان بازمی‌گردد تا حسابی به شما انرژی بدهد ، برای کسانی که به دنبال سلامتی در سال جدید هستندنیز ، کلاس‌های اسپینینگ و یوگا در فضای باز برگزار می‌شود. در خیابان السرکال منتظر تورهای گالری گردی، تأسیسات در فضای باز و نمایشگاه‌های جدید هنر معاصر باشید. اگر می خواهید شاهکاری از خودتان بسازید، به کارگاه های هنری و نقاشی آن سری بزنید. برای کوچولوهایی که در این جشنواره رویایی آخر هفته به شما ملحق می شوند هم نقاشی چهره وجود دارد.