جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی، فستیوال خرید دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

جشنواره خرید دبی در روز یکشنبه فهرستی طولانی از تخفيف‌ها و جوایز باورنکردنی، رویدادهای نوآورانه و کنسرت‌های زنده، نمايش هواپیماهای بدون سرنشین و آتش‌بازی، نمایش‌های لیزری، نمایش‌های خانوادگی و … را در بیست و هفتمین دوره خود اعلام کرد.

بیش از 1000 برند و بیش از 4000 فروشگاه در این جشنواره در فروش شرکت خواهند کرد. ضمن افشای جزئیات این رویداد بزرگ، اعلام شد که فروش فوق‌العاده 12 ساعته با تخفیف تا 90 درصد در مراکز خرید بزرگ دبی وجود خواهد داشت.

جشنواره خرید از 15 دسامبر 2021 تا 30 ژانویه 2022 برگزار می‌شود.

لیست برنامه‌ها:
استندآپ کمدی و بیش از 20 کنسرت، با حضور هنرمندان وسترن، بالیوود و خاورمیانه.

بیش از 300 رویداد، نمایش های زنده و اجراهای مختلف در DWTC، کوکا کولا آرنا، اپرای دبی، بازارها، گلوبال ويليج، منطقه اکسپو و دبی مدیا سیتی و غیره.

رویدادهای فرهنگی انحصاری و برنامه‌های خانوادگی در بیش از 9 مکان در سراسر شهر از جمله بازار السیف، گلوبال ويليج ،منطقه اکسپو و….

بیش از 380 اجرا با برنامه‌ریزی روزانه و سرگرمی‌های خانوادگی با نمایش‌های تور بین‌المللی و تجربیات انحصاری فستیوال خرید در سطح جهانی در بیش از 40 مکان در مراکز خرید و خرده‌فروشی‌هاى دبى.

آتش بازی، نمايش هواپیماهای بدون سرنشین، تجربه‌هاى چندحسی با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌ها، در السیف، دِ بيچ، بلوواترز، دبى فستيوال سيتى، دِ پوینت، لامر و دبی فریم.

آتش بازی سال نو در سراسر شهر.

نمایش نوری روزانه پهپاد‌ها

اختتامیه جشنواره همچنین با یک نمایش آتش بازی خیره کننده در دِ پوينت و همچنین کنسرت‌ها و رویدادهای زنده در كوكاكولا آرنا اجرا خواهد شد.

قرعه کشی‌های بزرگ با بیش از 40 میلیون جایزه به طور روزانه و زنده در بیش از 100 مکان در مراکز خرید و بازارهاى شهر.

همچنین در طول جشنواره یک آپارتمان آماده رو به ساحل به يك فرد خوش شانس اهدا خواهد شد.