باغ رو باز دبی، با حال و هوای کریسمس

باغ رو باز دبی، با حال و هوای کریسمس

رویداد بی نظیر وینتر گاردن با تم کریسمس

میانگین دیدگاه

توضیحات

در طول کریسمس تفریحات متنوعی می‌توانید در دبی داشته باشید، با این حال، قطعا باید بازدید از یک باغ زمستانی را در صدر لیست خود قرار دهید تا به معنای واقعی کلمه شور جشن را تجربه کنید.
چند باغ رو باز در دبی وجود دارد که برای کریسمس به آن‌ها سری بزنید، ولی قطعا در هیچکدام به اندازه‌ی وینتر گاردن حبتور پالاس دبی شور جشن جریان ندارد.
وینتر گاردن بیرون الحبتور سیتی قرار دارد و با فعالیت‌هایی شاد و پرنشاط برای تمام اعضای خانواده پر شده است. در وینتر گاردن سواری‌های مهیج مخصوص کودکان، زمین بازی اختصاصی، نمایش‌های هنری و چندین سرگرمی جذاب دیگر وجود دارد. اگر که از عاشقان غذا هستید هم قطعا از وینتر گاردن لذت خواهید برد، چرا که تعداد زیادی غرفه‌ی غذا وجود دارد که خوراکی‌های کریسمسی ارائه می‌دهد. بابانوئل هم شخصا در وینتر گاردن حضور خواهد داشت!
اگر که حیوان خانگی هم دارید نگران نباشید، ورود حیوانات خانگی کاملا آزاد است و می‌توانید در کنار آن‌ها در باغ خوش بگذرانید.
وینتر گاردن همین حالا هم باز شده است و تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲ باز خواهد ماند. در ماه دسامبر دکوراسیون کریسمس وجود دارد و جمعه‌ها هم می‌توانید به اجرای زنده گوش فرا دهید.