آتش بازی های امارات در پنجاهمین جشن ملی

آتش بازی های امارات در پنجاهمین جشن ملی

آتش بازی های امارات را از دست ندهید!

میانگین دیدگاه

توضیحات

آتش بازی های امارات در پنجاهمین جشن ملی

مسئولین امارات به صورت رسمی تاریخ تعطیلات روز گرامیداشت و پنجاهمین روز ملی را اعلام کردند.
اداره‌ی فدرال منابع انسانی اعلام کرد که کارمندان فدرال از چهارشنبه اول دسامبر تا جمعه سوم دسامبر یعنی به مدت سه روز تعطیلی خواهند داشت.
ار آن جایی که شنبه چهارم دسامبر هم آخر هفته است، تعطیلات کارمندان فدرال ۴ روزه خواهد بود كه فرصتى عالى براى تجليل اين روز به دست مى دهد.

آتش بازى ها در امارات هميشه بخش جدايى ناپذير جشن ها بوده اند، بنابراين براى روز ملى امارات هم بايد انتظار داشته باشيم آسمان امارات غرق در نور شود.اما كجاها مى توان اين آتش بازى ها را از نزديك تماشا كرد؟

در زیر لیست مکان هایی برای تماشای آتش بازی در طول جشن های روز ملی آمده است.

ابوظبى
مناطق کورنیش، العین و الظفره ابوظبی در 2 دسامبر و جزیره المریه به مدت دو روز در 2 و 3 دسامبر، آسمان را نورانى خواهند كرد و هر كدام ساعت 9 شب شروع می شوند.
همچنین در تاریخ 2 دسامبر ساعت 20 در مرکز خرید بوابات الشرق آتش بازی های بیشتری برگزار می شود.

دبى
آتش بازی در ساعت 8 شب، 20:30 و 9 شب در 2 و 3 دسامبر در دِپوينته، بلو واترز، غذاخوری ساحلی اتصالات در ساحل جمیرا پشت مرکز خرید سانست، لامر، برج العرب، آتلانتيس و دِ پالم آغاز می شود.

شارجه
نمایش آتش بازی و رژه خودرو های کلاسیک از جمله نمایش هایی است که در کلبا شارجه به مناسبت پنجاهمین روز ملی امارات برنامه ریزی شده است.
کمیته جشن های روز ملی شارجه در روزهای 26، 28 و 29 نوامبر رویدادها و فعالیت هایی را در کلبا، البطائه و وادی الحلو سازماندهی خواهد کرد. این کمیته اعلام کرده است که آتش بازی در کلبا در 26 نوامبر برگزار می شود.