مسابقه‌ی عکاسی دهکده‌ی جهانی دبی

مسابقه‌ی عکاسی دهکده‌ی جهانی دبی

مسابقه‌ی عکاسی دهکده‌ی جهانی دبی تا 2 دسامبر

میانگین دیدگاه

توضیحات

مسابقه‌ی عکاسی دهکده‌ی جهانی دبی
تا 2 دسامبر

دهکده جهانی دبی جشن‌های یک ماهه‌ی روز ملی امارات را با یک مسابقه عکاسی آغاز می‌کند که برندگان می‌توانند تا سقف 50,000 درهم جایزه ببرند.

این مسابقه از آثار ارسالی برای تجلیل از چندفرهنگی، تنوع و مدارا از سوی عکاسان آماتور و حرفه ای استقبال می کند. آثار تا روز ملی امارات در 2 دسامبر پذیرفته می‌شوند.

شرکت‌کنندگان باید بالای 18 سال داشته باشند و کسانی که از دوربین ‌ای حرفه‌ای استفاده می‌کنند باید برای مجوز در وب سایت گلوبل ويیلج درخواست دهند.
تمام عكس ها باید در وب سایت HIPA آپلود شوند.
برنده‌ی جایزه‌ی اول 50000 درهم به صورت نقدی و یک جایزه‌ی طلا دریافت خواهد کرد. برنده‌ی جایزه‌ی دوم 26000 درهم، یک جایزه‌ی نقره و کیف گلابی گلوبال ويلیج را دریافت خواهد کرد. و به نفر سوم 26000 درهم و یک جایزه‌ی شیشه‌ای اهدا خواهد شد.

ده نفر دوم بسته‌های تجربه‌‌ این جاذبه‌ی تفریحی شامل بلیت‌های ورودی و کارت‌های شگفتى را دریافت خواهند کرد.
برندگان در 4 ژانویه‌ی 2022 در مراسم اهدای جوایز در صحنه اصلی گلوبل ويلج اعلام خواهند شد.

مسابقهعكاسان جوان را فراموش نکرده است!

عکاسان زیر 18 سال مسابقه رسانه‌های اجتماعی خود را با همین موضوع خواهند داشت.
برای ورود، عکاسان جوان کافی است بین 3 تا 30 نوامبر با استفاده از هشتگ های #GVWOW و #Together تصاویری را که “50 سال با هم بودن” را نشان می‌دهد در اینستاگرام بارگذاری کنند.

برندگان مسابقه کودکان در 2 دسامبر اعلام خواهند شد. هیئت داوران به دنبال شرکت‌کنندگانی هستند که با ثبت لحظات دیدنی و چند ثانیه‌ای مرزهای خلاقیت خود را پشت سر بگذارند و بینندگان را با افراد جذاب و دیدگاه‌های فرهنگی منحصربه‌فرد آشنا کنند.