اجرای نانسی عجرم و راغب علامه در اکسپو 2020

اجرای نانسی عجرم و راغب علامه در اکسپو 2020

اجرای نانسی عجرم و راغب، جمعه 12 نوامبر ساعت 10 شب

میانگین دیدگاه

توضیحات

جمعه 12 نوامبر ساعت 10 شب

بیشتر از پنج هفته از باز شدن درهای نمایشگاه اکسپو 2020 دبی به روی جهان می‌گذرد و این رویداد تا به حال شاهد حضور تعدادی از بهترین خوانندگان و اجراهای محبوب روی صحنه‌های اکسپو 2020 بوده است.

برای مثال در مراسم افتتاحیه الی گولدینگ و آندره بوچلی اجرا داشتند. الرحمن، آهنگساز برنده اسکار همراه با ارکستر فردوس با مجموعه‌ای از برنامه‌ها را به روی صحنه بردند و گروه رقص ریوردنس که برنده جایزه گرمی نیز هستند تا 27 نوامبر اجرا خواهند کرد.

و حالا نوبت اسم بردن از دو چهرهی بزرگ و محبوب دیگر است.

این رویداد بزرگ به تازگی نام دو سوپراستار عرب را که در ماه نوامبر در اکسپو حضور خواهند داشت، اعلام کرده است: نانسی عجرم ملکه پاپ عربی و راغب علامه، سوپراستار عرب.

خوانندگان محبوب عرب در دومین برنامه از «شب‌های بی انتها» در روز جمعه 12 نوامبر مشترکاً اجرایی با شکوه خواهند داشت.

نانسی عجرم بهترین آثار خود را در یک اجرای هرگز دیده نشده در زیر گنبد باشکوه الوصل پلازا اجرا خواهد کرد.

عجرم در این باره گفته است: «وقتی همه با هم کار می کنیم و همکاری می‌کنیم، می‌توانیم یاد بگیریم که در هماهنگی با یکدیگر و دنیای اطراف خود زندگی کنیم. من نمی‌توانم بیشتر از این صبر کنم تا بخشی از سفر باورنکردنی اکسپو 2020 دبی باشم – امیدوارم نمایش من الهام بخش مثبت اندیشی جوانان در سراسر جهان باشد.»

راغب علامه، خواننده، آهنگساز و شخصیت تلویزیونی مطرح لبنانی نیز در همین شب یعنی 12 نوامبر ساعت 10 شب در اکسپو بهترین بخشهای 30 سال فعالیت هنری خود را اجرا میکند.

اگر شما هم به آهنگ‌های عربی و تماشای اجرای زنده‌ی این دو خواننده‌ی مشهور علاقه دارید، برای گرفتن صندلی کمی زودتر در اکسپو 2020 دبی حاضر باشید. اگر به موقع نرسیدید، می‌توانید نمایش را روی پرده‌های بزرگ در فضای باز در آمفی‌تئاتر هزاره دبی و پارک یوبیل اکسپو تماشا کنید. اگر اصلاً نمی‌توانید به نمایشگاه اکسپو 2020 دبی بروید، می‌توانید پخش زنده را در اکسپو تی وی اینجا تماشا کنید.
همچنین درشبکه های ام بی سی 4 ، Virtual Expo Dubai.com، اکسپو TVدر یوتیوب، صفحه فیس بوک اکسپو 2020، SHAHID Oculus VR واقعیت مجازی از طریق تلویزیون پخش خواهد شد.