بزرگترین فستیوال عاشقان گیمینگ و کمیک در دبی

بزرگترین فستیوال عاشقان گیمینگ و کمیک در دبی

بزرگترین فستیوال گیمینگ و کمیک در دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

بزرگترین فستیوال گیمینگ و کمیک در دبی

اگر شما هم عاشق این هستید که ساعت‌ها به تماشای ویدیوهای یوتیوب بنشینید، به یک کمیک‌شاپ بروید و کتاب‌های مصور جدیدی را به کالکشن خود اضافه کنید یا غرق در جدیدترین گیم‌های ورزشی شوید، این جشنواره اسم شما را فریاد می‌زند!

با !POPC Live، بزرگ‌ترین جشنواره‌ی پاپ کالچر در تمام منطقه به دبی می‌آید. این رویداد پنج روزه در ماه مارس ۲۰۲۲ برگزار می‌شود و قرار است مقصدی جذاب برای عاشقان کتاب‌های کمیک، گیمینگ و ای‌اسپورتس (ورزش‌های مجازی) باشد. علاوه بر این‌ها پاپ‌سی لایو فضایی بی‌نظیر در اختیار یوتیوبرها قرار می‌دهد تا دور هم جمع شوند.
نخستین سال برگزاری جشنواره‌ی پاپ کالچر با میزبانی شرکت سرگرمی “ویورایدر” و “گلکسی ریسر”، سازمان ای‌اسپورتس واقع در دبی، خواهد بود و برند دبی نیز ابراز پشتیبانی کرده است.
در این رویداد برخی از مشهورترین سلبریتی‌های عرصه‌ی ای‌اسپورتس حضور پیدا می‌کنند و شاهد تورنمنت‌های گیمینگ و پنل‌ها، کنفرانس‌ها، کنسرت‌ها و ورکشاپ‌های مربوط به پاپ کالچر خواهیم بود.
در تورنمنت گیمینگ برترین تیم‌های بین‌المللی در گیم‌های مختلفی چون پابجی موبایل، لیگ آو لجندز و دوتا ۲ بر سر جایزه‌ی میلیون‌ها درهمی مسابقه به رقابت می‌نشینند. سایر بخش‌های پاپ‌سی لایو مانند بخش کتاب‌های کمیک و همچنین نمایش‌های موسیقیایی نیز قطعا توجه علاقمندان را به خود جلب خواهد کرد.

برای اطلاع بیشتر از جدیدترین رویدادهای امارات و آشنایی با تفریحات مختلف دبی با ما در وبسایت رسانا همراه باشید.

اطلاعات کسب و کار

آمار

28 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه