پارتی after dark پارک آبی آکوواونچر

پارتی after dark پارک آبی آکوواونچر

27 اوت، پارتی شبانه پارک آبی آکواونچر

میانگین دیدگاه

توضیحات

از زمانی که آتلانیس دِ پالم، جشنواره پارک آبی هیجان‌انگیز خود را به آکوواونچر آورد، سه سال می‌گذرد. این شنبه، 27 اوت، آکوواونچر افتر دارک برای یک جشن باشکوه برای خداحافظی با تابستان بازمی‌گردد.

طرفداران این پارک آبی – حداقل 16 ساله – می‌توانند در این مکان یک شب خیس و جذاب را از ساعت 7 تا 12 تجربه کنند. در حال حاضر بلیت‌ها با قیمت 249 درهم قابل پیش‌خرید هستند، و گلچین محدودی نیز به قیمت 299 درهم به‌صورت حضوری قابل تهیه است.

دی‎‌جی‌های محبوبی مانند دی‌جی کزا، دی‌جی کابو و دی‎جی مستر شف کودز مسئول تولید سر و صداهای انرژی‌بخش در این شب هستند، و هر کدامشان حال و هوای متفاوتی را به بخش اختصاصی اجرای خود خواهد آورد.

بازدیدکنندگان می‌توانند در این پارک آبی بیش از 50 سرسره آبی روی سه برج مختلف را امتحان کنند. آماده باشید تا با عبور از تونل‌های آبی و شیرجه زدن در استخرهای سواری‌های جدید، کاملا خیس شوید.

با این‌همه سر خوردن، قطعا گرسنه‎ خواهید شد – آکوواونچر فکر این‌جا را هم کرده است. غذاهای عربی، پیتزای تازه، شاورما، فلافل، دوسا، فیش اند چیپس و باربیکیو جزو گزینه‌های موجود برای ماجراجویان گرسنه هستند!
………….
قیمت برای رزرو آنلاین: 249 درهم
📌
www.aquaventurewaterpark.com
قیمت برای خرید از گیت ورودی: 299 درهم

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aquaventure (@aquaventuredubai)

اطلاعات کسب و کار

آمار

158 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری