کنسرت لوییس کاپالدی نوامبر امسال در دبی

کنسرت لوییس کاپالدی نوامبر امسال در دبی

24 نوامبر، کنسرت لوییس کاپالدی در دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

وقتش است حنجره‌های خود را آماده کنید، چرا که پادشاه تصنیف‌های مدرن، لوییس کاپالدی، امسال به امارات برمی‌گردد. این خواننده و ترانه‌سرای اسکاتلند قبلا در شارجه و ابوظبی (اجرای بعد از مسابقه‌ی فرمول وان) اجرا کرده بود و حالا قرار است برای اولین بار در دبی کنسرت داشته باشد.

کاپالدی روز پنج‌شنبه ۲۴ نوامبر در کوکاکولا آرنا اجرا خواهد کرد.
سازنده‌ی آهنگ پرطرفدار Someone You Loved، اولین آلبوم خود یعنی Divinely Uninspired To A Hellish Extent را سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه کرد که به مدت ۱۰ هفته در صدر جدول بریتانیا بود. تک‌آهنگ‌های بعدی او، Before You Go وHold Me While You Wait نیز به موفقیت‌های‌ مشابهی دست یافتند.
لوییس کاپالدی به خاطر استوری‌های عجیب و غریبش در اینستاگرام معروف است و با پوشیدن لباس‌های مبدل و نواختن موسیقی عالی در سال ۲۰۱۷ به شهرت رسید. در آن زمان او با اولین آهنگش یعنی Bruises با ۲۵ میلیون بازپخش در اسپاتیفای، تبدیل به پرفروش‌ترین خواننده‌ی غیررسمی شد.
کاپالدی بعد از شهرت فوق‌العاده‌اش در سال ۲۰۱۹ در یک سال اخیر در شبکه‌های اجتماعی کمتر فعال بوده و اعلام کرده که در حال کار روی آلبوم جدیدش است. در ژانویه ۲۰۲۱، در توئیتر اعلام کرد که آلبوم جدیدش سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود و پیش‌بینی می‌شود که به‌زودی این اتفاق بیفتد.

فروش بلیت برای کنسرت لوییس کاپالدی، از سه‌شنبه ۵ جولای ۲۰۲۲ آغاز شد. قیمت بلیت ۱۹۹ درهم برای سکوی برنز، ۲۷۹ درهم برای سکوی نقره‌ای و ۳۹۹ درهم برای سکوی طلایی است. با مراجعه به وبسایت کوکاکولا آرنا می‌توانید بلیت این کنسرت را تهیه کنید.

اطلاعات کسب و کار

آمار

31 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه