دی‌جی هاردول ماه نوامبر به دبی بازمی‌گردد

دی‌جی هاردول ماه نوامبر به دبی بازمی‌گردد

4 نوامبر، کنسرت دی جی هاردول در دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

ماه مارچ امسال، دی‌جی هاردول هلندی بعد از غیبت چهارساله در فستیوال اولترا میوزیک در میامی اجرا کرد. او در همان روز از برنامه‌ی تور جهانی‌اش برای سال‌ ۲۰۲۲ خبر داد که شامل اجرا در دبی در ماه نوامبر می‌شود.

دبی کوکاکولا آرنا میزبان اجرای دی‌جی هاردول خواهد بود. اجرای تورRebels Never Die با تهیه‌کنندگی گروه فول سرکل در دبی در روز جمعه ۴ نوامبر خواهد بود و از همین حالا می‌توانید در وبسایت کوکاکولا آرنا بلیت خریداری کنید. قیمت بلیت‌ها از ۱۷۵ درهم شروع می‌شود.

در سال ۲۰۱۳، دی‌جی هاردول در سن ۲۵ سالگی جوان‌ترین دی‌جی‌ای شد که به مقام شماره یک جهان توسط مجله‌ی دی‌جی مگ دست پیدا می‌کند. او سپس این عنوان را به مدت دو سال نگه داشت. دی‌جی هاردول به خاطر اجراهایش در سبک الکتریک در فستیوال‌های اولترا و تومارولند معروف شد و همچنین با ستاره‌هایی مثل دیوید کریگ، جی شان و افروجک نیز همکاری کرد.

بعد از حدود یک دهه فعالیت مداوم در عرصه‌ی موسیقی، هاردول در اکبتر سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که قصد دارد مدتی از فستیوال‌ها فاصله بگیرد و استراحت کند. او در آخرین سفرش به دبی در سال ۲۰۱۷، پیش از اجرایش در هتل آتلانتیس پالم گفته بود که دبی همیشه او را به وجد می‌آورد.
«من مردم دبی را دوست دارم چون انرژی زیادی دارند و مثل خود من برای موزیک هیجان‌زده‌اند.»

‏Full Circle presents Hardwell, Coca-Cola Arena, City Walk, 8pm, Friday November 4, from Dhs175. coca-cola-arena.com

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Coca-Cola Arena (@cocacolaarena)