جشنواره سورپرایز تابستانی دبی                   (بهترین پیشنهادات خرید با تخفیف)

جشنواره سورپرایز تابستانی دبی (بهترین پیشنهادات خرید با تخفیف)

جشنواره سوپرایز تابستانی دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

جشنواره سوپرایز تابستانی دبی

دبی به روال سال های قبل اقدام به برگزاری بیست و چهارمین فستیوال خرید دبی سامر سورپرایز کرده و نشان داد پیشنهادات جذاب زیادی برای عرضه دارد. برگزارکنندگان این رویداد میزبان توریستهای بازارهای مختلف جهانی به ویژه برخی کشورهای منطقه از جمله عربستان سعودی ، کویت ، بحرین و همچنین مصر بودند.
مشتریان اولیه و اصلی این فستیوال اماراتی ها و شهروندان مقیم امارات هستند و همانطور که انتظار می رفت تعداد زیادی از آنها در این فستیوال شگفت انگیز شرکت کردند.
در این رویداد که از اول جولای آغاز شده وبه مدت ده هفته ادامه دارد، تمامی دستورالعمل های مربوط به کرونا رعایت شده ورعایت نکات ایمنی به ویژه برای کودکان و نوجوانان الزامی است.
در فستیوال امسال چندین پروموشن از جمله دی اس اس شیر میلیونر، سورپرایزهای مهیج روزانه و قرعه کشی وجود دارند.
امسال بخش های جدیدی به این فستیوال اضافه شدند از جمله : رویدادهای غذایی، هفته ی رستوران ها در دبی، پروژه ی هنری تابستانی و …

در فستیوال تابستانی امسال تخفیفات ویژه و بی نظیر و همچنین سرگرمی های جذاب و دیدنی ارائه می شود. از جمله ی این تخفیفات می توان به تخفیفات باور نکردنی و قرعه کشی ها اشاره کرد.
این فستیوال با وعده ی ده هفته تخفیف، سرگرمی های خانوادگی و پیشنهادات ویژه و وسوسه انگیز برای خرید غذا آغازبه کارکرد و تا چهارم سپتامبر ادامه خواهد داشت . هدف اصلی این رویداد جشن گرفتن و بزرگداشت تمام چیزهایی است که دبی را تبدیل به مقصد شماره یک تابستانی و قطب خرید کرده است، مقصدی که مناسب تمامی افراد خانواده بوده و برای ساکنین و مسافرین پیشنهادات ویژه ای در زمینه خرید دارد.
دبی سامر سورپرایز خیلی فراتر از صرفا خرید است . ساکنین و بازدید کنندگان می توانند تنها با شرکت در قرعه کشی ها جوایز شگفت انگیزی به ارزش 12.5 میلیون درهم برنده شوند!
در بیست و چهارمین سال برگزاری دبی سامر سورپرایز که تا چهارم سپتامبرادامه دارد، ساکنین و بازدیدکنندگان خوش شانس می توانند جوایزی از قبیل برترین خودروهای لاکچری، مبالغ هنگفت مالی، میلیون ها درهم امتیاز خرید، کارت هدیه و بسیاری جوایز دیگر بدست آورند. از جمله جوایزی که ممکن است شما برنده ی خوش شانسشان باشید :

خودرو
شش خودروی Infinity Q50 ، مجموعاً به ارزش 700 هزار درهم بخشی از پروموشن shop & win هستند.
ابر قرعه کشی Mercedes DSS که تا 25 سپتامبر ادامه خواهد داشت همچنین یک مرسدس C200 مدل جدید 2021 به همراه 5 هزار درهم جایزه می دهد.
قرعه کشی
مشتریانی که 200 درهم در البوستان سنتر، مرکز خرید الغریر، الورقه سیتی مال، مرکز خرید بینسوغات، بازار مدینه جمیرا و چندین مرکز خرید دیگر هزینه کنند، وارد قرعه کشی shop & winخواهند شد که در روزهای 9، 16، 23 و 30 جولای و همچنین 6 و 14 آگوست برگزار میشوند.

جوایز نقدی
جوایز نقدی بی نظیری در مجموعه ی بزرگی از قرعه کشی ها در دبی سامر سورپرایز امسال قابل برنده شدن هستند.از جمله آنها می توان به Modesh Daily Jackpot با جایزه روزانه 10 هزار درهم برای یکی از مشتریانی که تا هفتم آگوست دویست درهم در ابن بطوطه مال یا نخیل مال دبی خرج کرده باشد اشاره کرد.

امتیاز و کارت تخفیف
آخرین جوایز ارزشمند این رویداد امتیازها و کارت های تخفیف هستند و هر فروشگاه بزرگ برنامه ی مخصوص خود را دارد. از میان آنها می توان به این پروموشن اشاره کرد که مشتریان خوش شانسی که سیصد درهم در دبی فستیوال سیتی مال خرج کنند، میتوانند در قرعه کشی های هفتگی برنده ی 20 هزاردرهم شوند.
پروموشن Seddiqi & Sons نیز هر هفته جوایز پنج هزار درهمی و تخفیفات 25 درصدی روی ساعت ها واکسسوری ها ارائه می دهد. بسیاری از فروشگاههای دیگر هم تخفیفات و امتیازات خاص خود را دارند.

شما برای این تابستان در دبی چه برنامه ای دارید؟ کدام مراکز خرید در دبی مورد علاقه شما هستند؟
با ما در وبسایت رسانا همراه باشید تا در جریان آخرین رویدادهای دبی و نیازمندی های زندگی در امارات قرار بگیرید.

اطلاعات کسب و کار

آمار

69 بازدید
0 امتیاز
1 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه