ویزای توریستی پنج ساله امارات / ویزای مولتی دبی

ویزای توریستی پنج ساله امارات / ویزای مولتی دبی

چگونه می‌توان برای ویزای توریستی پنج ساله امارات درخواست داد؟

در روز ۲۱ مارس ۲۰۲۱، کابینه‌ی امارات متحده عربی صددور ویزای توریستی مولتی (ویزای توریستی با امکان چند بار ورود) پنج ساله را برای تمام ملیت‌ها تایید کرد. این اقدام جدید، خبر خوبی برای افرادی است علاقه‌ی زیادی به سفرهای توریستی به شهر زیبای دبی دارند. همچنین برای افرادی که مرتبا با اهداف تجاری در حال رفت و آمد به دبی و سایر بخش‌های امارات متحده‌ی عربی هستند، می‌تواند فوق‌العاده مفید باشد. از جهتی این تصمیم به رشد هر چه بیشتر و پیشرفت مداوم صنعت گردشگری امارات به عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد سفر دنیا، کمک ویژه‌ای خواهد کرد.

با داشتن این ویزا، افراد می‌توانند در بازه‌ی زمانی تعیین شده یعنی پنج سال، به هر تعداد دفعاتی که بخواهند به کشور وارد شوند

ادارات مهاجرت امارات گزینه‌ی درخواست برای ویزای توریستی چند-بار-ورود پنج ساله جهت وارد شدن به کشور را در اختیار مردم گذاشته‌اند. بنا به گفته‌ی اداره‌ی فدرال هویت و شهروندی این ویزا برای تمام ملیت‌ها می‌تواند صادر شود. با این ویزای پنج ساله گردشگران می‌توانند تحت اسپانسرشیپ خودشان چند بار وارد کشور شوند و در هر بار ورود ۹۰ روز بمانند، که البته امکان تمدید برای ۹۰ روز دیگر هم وجود دارد. متقاضیان برای درخواست این ویزا باید ۶۵۰ درهم به اداره‌ی فدرال هویت و شهروندی امارات بپردازند.

 

بیشتر بخوانید: ویزای طلایی برای پزشکان چیست و چه کاربردی دارد؟

 

در زیر مراحل قدم به قدم درخواست برای ویزای توریستی پنج ساله امارات با امکان چند بار ورود از طریق اداره‌ی فدرال هویت و شهروندی را مشاهده می‌کنید:

۱. آپلود اطلاعات فرم درخواست، شامل نام، آدرس اقامت در امارات، آدرس اقامت خارج امارات و جزئیات ذی‌نفع خدمات

۲. آپلود پیوست‌ها شامل عکس رنگی، کپی پاسپورت، بیمه‌ی بهداشت، و گزارش صورت حساب‌های بانکی شش ماه گذشته. متقاضیان باید در شش ماه گذشته مبلغ میانگین ۴۰۰۰ دلار یا معادل آن را در حساب خود داشته باشند.

۳. مرور درخواست‌نامه

۴. پرداخت برای درخواست‌نامه

۵. دریافت ویزا از طریق ایمیل

محاسبه‌ی سال (اول، دوم تا پنجم) از تاریخ نخستین ورود به کشور با استفاده از این ویزا آغاز می‌شود. اگر می‌خواهید مدت اقامت سالانه در امارات متحده عربی را برای بیش از ۹۰ روز در یک سال و برای یک دوره‌ی حداکثر ۱۸۰ روزه تمدید کنید، می‌توانید درخواست خود برای تمدید مدت اقامتتان در کشور را ثبت کنید.

آیا داشتن اسپانسر ساکن امارات برای کسب این ویزا ضروری‌ست؟

طبق جزئیات اعلام شده در زمان معرفی ویزا، این ویزا نیازی به یک سازمان یا شخص ساکن امارات به عنوان اسپانسر ویزا ندارد. گردشگران می‌توانند تحت اسپانسرشیپ خودشان برای ویزا ویزای توریستی پنج ساله ی امارات با امکان چند بار ورود اپلای کنند.

توجه: به خاطر داشته باشید که پس از دریافت ویزای سفر به امارات، بررسی الزامات واکسیناسیون و تست پی سی آر پیش از رزرو بلیط اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره ویزای طلایی برنامه نویسان و مزایای باورنکردنی آن

 

در صورت تغییرات در قوانین یا منتشر شدن اطلاعات مفید و جزئیات بیشتر در مورد ویزای توریستی پنج ساله امارات، تمام موارد از طریق وبسایت و شبکه‌های اجتماعی رسانا منتشر خواهد شد و به سرعت در دسترس شما قرار خواهد گرفت. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر برای سفر به امارات، آشنایی با تفریحات مختلف دبی، قوانین و شرایط کار و زندگی در امارات، کاریابی و به طور خلاصه هرآنچه برای زندگی، سفر و کار در امارات نیاز دارید با ما در سایت رسانا همراه باشید. ما تمام تلاش خود را به کار می‌بریم تا به عنوان اولین مرجع فارسی زبان نیازمندی‌های زندگی در امارات، تمام نیازهای روزانه‌ی شما اعم از آشنایی با بیزینس‌های مختلف فارسی زبان، معرفی بیزینس‌های جدید و کمک به ایجاد بستری برای رشد بیشتر جامعه‌ی فارسی زبان ساکن امارات را برآورده کنیم. پس با ما همراه باشید.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل