اخبار امارات

تاثیرات فوق العاده جام جهانی قطر بر صنعت هتلداری امارات

بزودی اولین مسابقه جام جهانی فوتبال در کشور قطر برگزار می شود و به دلیل کمبود امکانات اقامتی آن کشور، هزاران هوادار فوتبال برای اسکان به امارات می آیند که این امر باعث رونق کسب و کارهای اقامتی و هتلداری در سه ماهه آخر سال جاری خواهد شد.

مدیران صنعت هتلداری امارات می گویند که ظرفیت هتل‌های بزرگ محلی و بین المللی این کشور در زمان برگزار مسابقات جام جهانی در نوامبر و دسامبر بطور کامل و یا تقریباً کامل پر شده‌اند.

مدیران بخش هتلداری انتظار دارند میزان اشغال هتل‌های دبی و ابوظبی به 80 الی 100 درصد یعنی مشابه آنچه که در زمان برگزاری نمایشگاه اکسپو دبی رخ داد، برسد.

 

بیشتر بخوانید: 27 تا از بهترین هتل های دبی برای جام جهانی قطر

 

بر اساس گزارش صنعت مهمان‌یاری، پیش بینی می شود امارات که اکنون بزرگترین مقصد گردشگری خاورمیانه محسوب می شود، یکی از ذینفعان بزرگ مسابقات جام جهانی قطر باشد.

برگزاری مسابقات جام جهانی قطر باعث هجوم گسترده هواداران به کشورهای اطراف مانند دبی، ابوظبی و …. شده و تقاضا برای سفرهای هوایی بین المللی و اقامت در این کشور بشدت افزایش پیدا خواهد کرد.

آژانس مسافرتی Musafir.com در گزارشی اعلام کرد که با توجه به رزرو کامل هتل‌های قطر در زمان برگزاری جام جهانی، انتظار می رود تقاضا بری رزرو اتاق در هتل‌های امارات تا 40 درصد افزایش یابد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا