شروع بازار شبانه غذاهای خیابانی در اکسپو

شروع بازار شبانه غذاهای خیابانی در اکسپو

اکسپوی دبی در آخرین روزها، یک بازار غذاهای خیابانی به راه انداخته است

متاسفانه چیز زیادی به پایان اکسپو ۲۰۲۰ دبی نمانده، ولی با این وجود همچنان با قدرت مشغول پیشروی است. اگرچه حالا در هفته‌های پایانی اکسپو هستیم، ولی برای همین مدت نیز برنامه‌ی جدیدی در نظر گرفته شده است.

از روز ۱۱ مارس، برترین نمایشگاه جهان ‘بازار شبانه‌ی غذاهای خیابانی’ را آغاز کرد و این بازار تا پایان اکسپو ۲۰۲۰ دبی یعنی ۳۱ مارس، پابرجا باقی می‌ماند. طرفداران غذادوست اکسپو می‌توانند در فستیوال گاردن سری به این بازار بزنند.

در بازار شبانه‌ی غذاهای خیابانی، می‌توانید غذاهایی اصیل از بخش‌های مختلف جهان را امتحان کنید. از جمله‌ی این غذاها می‌توان به بشقاب‌های الهام‌گرفته از فرهنگ غذایی کشورهای راه ابریشم و خوراکی‌های خاص هاوایی اشاره کرد.

غذافروشی‌های حاضر در بازار شبانه‌ی غذاهای خیابانی اکسپو این‌ها هستند: Sandwichian ,El Ta’koy ,Mangrove by the Philippines ,Mama Sow from Alkebulan The African Dining Hall ,Local Fire by The Mattar Farm ,Pickl ,Creffle Cart ,Floozie Cookies و Bread Ahead.

این بازار از یکشنبه تا پنجشنبه هر روز از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۱۱:۳۰ شب و جمعه‌ها و شنبه‌ها از ۱۲ طهر تا ۱:۳۰ نیمه‌شب باز است.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل