اخبار امارات

دبی بهترین شهر جهان برای رویدادهای بین‌المللی شد

بر اساس گزارش جدیدی منتشر شده توسط انجمن کنگره و همایش جهانی، دبی به‌عنوان یکی از مقاصد مهم جهان برای برگزاری نشست‌های هماهنگ شده توسط انجمن‌های بین‌المللی شناخته شد.

این انجمن، دبی را با نظر به تعداد نشست‌ها و تعداد تخمینی شرکت‌کنندگان در این رویداد‌ها، در صدر لیست خود برای سال 2021 قرار داد.

دبی جزو اولین مقاصدی بود که رویدادهای تجاری حضوری را پس از پاندمی کووید 19 از سر گرفت و از اکتبر 2020 دوباره میزبان حضور بین‌المللی در نشست‌ها شد.

دبی در IMEX فرانکفورت 2022، با بزرگترین هیئت نمایندگان خود در این نمایشگاه تجاری جهانی و پیشرو در صنعت برگزاری نشست‌های بین‌المللی، توان بالای خود در میزبانی رویدادهای تجاری را به نمایش خواهد گذاشت.

به گفته‌ی مدیر کل دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی، این شهر پس از گذر از دوره‌ی پاندمی، به سرعت به‌عنوان مقصد منتخب برای برگزاری انجمن‌های بین‌المللی و جلسات اصلی آن‎‌ها، به علاوه رویدادهای تجاری دیگر ظاهر شد.

در مجموع 32 ارائه‌دهنده به دبی بیزینس ایونتس (DBE)، دفتر رسمی همایش شهر، در IMEX فرانکفورت 2022 که از 31 مه تا 2 ژوئن برگزار می‌شود، پیوسته‌اند.

شرکت‌کنندگانDBE در این رویداد عبارتند از: دولت امارات، جمیرا گروپ، مرکز تجارت جهانی دبی و گروه مهمان‌نوازی اعمار، و همچنین طیف گسترده‌ای از هتل‌ها، جاذبه‌ها و شرکت‌های مدیریت مقصد.

انتظار می‌رود که اعضای DBE و ارائه‌دهندگان در این نمایشگاه سه روزه مجموعا بیش از 500 جلسه همراه با مشتریان در غرفه جدید مخصوص دبی برگزار کنند. این بازار بین‌المللی پذیرای 2800 خریدار از سرتاسر جهان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا