بلیط امارات به قطر تا 1900% گران می‌شود

بلیط امارات به قطر تا 1900% گران می‌شود

با نزدیک شدن به جام‌ جهانی 2022 قطر، بلیط امارات – قطر بالا می‌رود

هزینه سفر هوایی از امارات به قطر در آستانه‌ی جام جهانی فیفا و به دلیل تقاضای بسیار زیادی که پیش‌بینی هم می‌شد، به شدت افزایش پیدا کرده است؛ هزینه پرواز اکونومی کلاس قریب به 1900 درصد رشد داشته است.

آمار به دست آمده از خطوط هوایی نشان می‌دهد که هزینه پروازهای یک طرفه‌ی اکونومی کلاس که دز 25 مه از 360 درهم شروع می‌شود، تا 7110 درهم در 20 نوامبر، یک روز پیش از شروع این رویداد جهانی، بالا رفته است.

جام جهانی از 21 نوامبر تا 18 دسامبر برگزار می‌شود. پیشبینی می‌شود که سفرها بین قطر و امارات، به‌خصوص از دبی به قطر، در طول این رویداد افزایش چشم‌گیری را تجربه کنند. همچنین در حالی که بسیاری از طرفداران فوتبال در امارات برای تماشای بازی‌ها به دوحه سفر خواهند کرد، بسیاری از مسافران قطر نیز ممکن است به دبی، بزرگ‌ترین مقصد گردشگری منطقه، سر بزنند.

آمار موجود نشان می‌دهد که هزینه‌ پروازهای اکونومی کلاس از 360 درهم تا 3370 درهم متغیر است، در حالی که قیمت صندلی‌های فرست کلاس در ماه مه چیزی بین 4170 تا 7110 درهم بوده است. اما هزینه پروازهای اکونومی کلاس در نوامبر به شدت افزایش پیدا کرده و با پروازهای فرست کلاس
در نوامبر برابری خواهد کرد؛ یک بلیت اکونومی کلاس بیش از 7100 درهم فروخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: سفر از امارات به جام جهانی قطر

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل